Bieszczadzka Kolejka Leśna
0 Komentarze

Chwila relaksu też musi być.. tak więc przejażdżka Bieszczadzką Kolejką Leśną to kolejne "must have" pobytu w tych pięknych, dzikich i zalesionych górach. :)

Czytaj więcej  
Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe
0 Komentarze

Bieszczadzka atrakcja, którą polecam każdemu. Jednak jeśli myślisz, że będzie łatwo i przyjemnie.. zastanów się dwa razy! :)

Czytaj więcej  
Zamek Leśna w Szczytnej
0 Komentarze

Zamek w Sudetach Środkowych, w południowej części Gór Stołowych, w pobliżu wzniesienia Szczytnik w województwie dolnośląskim.

Czytaj więcej  
Jezioro Turkusowe - Woliński Park Narodowy
0 Komentarze

Jezioro na wyspie Wolin, na południu wsi Wapnica (gmina Międzyzdroje), w powiecie kamieńskim, w województwie zachodniopomorskim. Brzmi jak idealne miejsce na niedzielny, popołudniowy spacer, prawda? Postanowiłam to sprawdzić. :)

Czytaj więcej  
Wisełka - Woliński Park Narodowy
0 Komentarze

Czy w Niedzielę Wielkanocną można siedzieć i narzekać, że znów się za dużo zjadło? Można. Czy można spędzić czas pozytywnie, udając się na spacer o długości 8 km? Trzeba!

Czytaj więcej  
Wydma Czołpińska - Słowiński Park Narodowy
0 Komentarze

Sposób na przyjemny spacer i spędzenie aktywnego popołudnia, jeśli ktoś akurat znajduje się w okolicach Słowińskiego Parku Narodowego i chce zobaczyć małą pustynię nad morzem. :) Będzie trochę pod górę.. ale warto!

Czytaj więcej